Mobilny rębak bębnowy Bruks 805.2 ST to już piąta generacja najpopularniejszego mobilnego rębaka z bębnem o średnicy 800 mm montowanego na podwaziu przyczepy. Rębak zasilany jest wysokoprężnym silnikiem Scania o mocy 450KM, i może być instalowany na podwoziach samochodów, forwarderach lub przyczepach do traktorów. Idealnie nadaje się do zrębkowania gałęzi, pozostałości pozrębowych i drewna niskiej jakości.

 

Mobilny rębak bębnowy Bruks 805.2 PT Truck

Urządzenie jest zbudowane na samochodzie ciężarowych do zrębkowania w miejscach o niskiej koncentracji materiału i bezpośrednim zrzucie zrębki do odrębnej jednostki transportującej. Tak więc nadaje się do rozdrabniania w miejscach, gdzie dostępna przestrzeń jest bardzo ograniczona. 

BRUKS 805.2 STC to już piąta generacja najpopularniejszego mobilnego rębaka z bębnem o średnicy 800 mm montowanego na podwaziu forwardera.

805.2 STC wielofunkcyjną maszyną zbudowaną zgodnie z koncepcją BRUKS czyli podłoga podawcza jest z boku maszyny a kontener na zrębki podnoszony przed wyładunkiem. Urządzenie może być instalowane na podwoziu forwardera, ciężarówki lub innego typu pojazdu. Mocny, oszczędny, wysokoprężny silnik Scania o mocy 450 KM gwarantuje szybkie zrębkowanie gałęzi, drzew i drewna okragłego do średnicy 50 cm.