BRUKS 805.2 STC to już piąta generacja najpopularniejszego mobilnego rębaka z bębnem o średnicy 800 mm montowanego na podwaziu forwardera.

805.2 STC wielofunkcyjną maszyną zbudowaną zgodnie z koncepcją BRUKS czyli podłoga podawcza jest z boku maszyny a kontener na zrębki podnoszony przed wyładunkiem. Urządzenie może być instalowane na podwoziu forwardera, ciężarówki lub innego typu pojazdu. Mocny, oszczędny, wysokoprężny silnik Scania o mocy 450 KM gwarantuje szybkie zrębkowanie gałęzi, drzew i drewna okragłego do średnicy 50 cm.

Najlepsza maszyna stała się jeszcze lepsza. Nowy system sterowania, ulepszony układ hydrauliczny to prostota sterowania i duża wydajność, poza tym najnowsza generacja mobilnych rębaków to wysoka niezawodność, duża ładowność, trwałość materiału i szeroki zakres zastosowań.

Konstrukcja jest oparta na doświadczeniu zdobytym na ponad 300 urządzeniach tej samej wielkości wyprodukowanych i sprzedanych przez Bruks AB. 805.2 STC najnowsze rozwiązania i dalsze ulepszenia swoich poprzedników.

Rębak jest napędzany własnym wysokoprężnym silnikiem więc może być instalowany na takich pojazdach jak forwardery, ciężarówki czy przyczepy do traktorów.

Mobilny rębak z kontenerem na zrębki zainstalowany na samojezdnym podwoziu do idealne rozwiązanie do rozdrabniania resztek po zrębach lub drzewa niskiej jakości. Dzięki instalacji na podwoziu forwardera Komatsu może poruszać się bezpośrednio po zrębie a wyprodukowane zrębki wyładować bezpośrednio do innego kontenera  lub pryzmę w miejscu łatwo dostępnym dla samochodów transportowych. Przyjazne warunki pracy operatora zapewniają maksymalną wydajność również przy złej pogodzie.

Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się z nami.