Grupa firm Arcon została utworzona w 1974 w celu zaopatrywania rynków centralnej i wschodniej Europy w wysokiej jakości urządzenia i maszyny przemysłowe. Przez lata Arcon zdobył bogate międzynarodowe doświadczenie i grupa rozwinęła się w sieć firm i biur w takich krajach jak Rosja, Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Chorwacja i Serbii.

Utrzymujemy kluczową pozycję w różnych dzidzinach przemysłu dzięki temu do dostarczanego sprzętu, oferujemy projektowanie, zarządzenie projektem, szkolenia, serwis gwarancyjny i po gwarancyjny oraz dostawy części zamiennych. Od momentu otwarcia biura Arcon w Warszawie, kontynuujemy, w szerokim zakresie, dostawy wysokiej jakości sprzętu do swoich klientów na rynku polskim jak i europejskim.

BRUKS jest spółką zależną JCE Group AB, szwedzką spółką inwestycyjną z udziałów w spółkach prowadzących działalność w kilku sektorach przemysłu.
 
BRUKS grupa ma całkowitej wielkości sprzedaży 75 mln euro i około 260 pracowników.
 
BRUKS jest międzynarodowo przedsiębiorstwa inżynieryjnego, która opracowuje, produkuje i sprzedaje maszyny i urządzenia dla przemysłu obróbki drewna. Naszymi klientami są tartaki, celulozowni i wyżywienie, a także dostawców energii na całym świecie.
 
BRUKS Aktywnie działa poprzez obecność na rynku lokalnym i kontaktów osobistych. Naszą ambicją jest, aby zawsze być w czołówce, jeśli chodzi o obsługę klienta i dialogu. BRUKS oznacza dostosowane dzięki sprzętu do szczegółowego programu produkt modułu zaprojektowane urządzenia i rozwiązania systemowe.
 
BRUKS ma roczny obrót w wysokości około 75 mln euro, a eksport około 80% swojej produkcji.
 
BRUKS posiada wieloletnie doświadczenie jako dostawca do tartaku, wyżywienie, celulozowo-energetycznego. Nasz program produkt do rozdrabniania, transport, badania i suszenia, jak również dalszego przetwarzania drewna zielony i recyklingu w postaci wiórów, trocin i kory zawiera bębnowe i tarczowe wiórkarki (stacjonarnych i mobilnych), szerszego końca, reduktory, ekrany, wiórkarki, świń, młyny, suszarki, jak również szeroką gamę przenośników. Oferujemy również wszystkie niezbędne usługi, takie jak inżynieria projektu, wsparcie techniczne, montaż, rozruch, szkolenia oraz remote-monitoring/servicing funkcji maszyny.
 
BRUKS jest:
 
• Będąc liderem rynku w zakresie sprzętu do drewna obsługi tartaku pozostałości;
 
• największym dostawcą bębna wiórkarki, zarówno pod względem liczby wiórkarki już dostarczone i rocznej wielkości sprzedaży;
 
• dostawcy szerokiej gamy produktów dla zarządu, masy i recyklingiem drewna;
 
• dostawcy o dużym zasięgu rynku i BRUKS działa na dojrzałym rynku z bardzo silną konkurencję i rosnące zapotrzebowanie ze strony klientów. Dzięki dużej i w wielu segmentach rynku kompletny program produktów możemy skoncentrować nasze zasoby na rozwój nowych i doskonalenie istniejących produktów. Nasze, wzmocnione na całym świecie organizacja może więc dać naszym klientom najlepszą obsługę i wsparcie.
 
Rosnąca świadomość ekologiczna na całym świecie oraz zwiększenie poziomu życia doprowadzi do wzrostu Wykorzystanie drewna i włókien drewna jako odnawialne zasoby - zarówno w postaci drewna i produktów drewnopochodnych, takich jak drewno, papier, płyty pilśniowe, ale także w formie paliw drzewnych.
 
Jakości BRUKS jest unikalnym gwarancji.

Bruks rębak mobilny

BRUKS jest spółką zależną JCE Group AB, szwedzkiej spółki inwestycyjnej, prowadzącą działalność w kilku sektorach przemysłu.

Grupa Bruks ma całkowitą wielkości sprzedaży około 75 mln Euro w tym 80% stanowi eksport, zatrudnia około 260 pracowników.

BRUKS jest międzynarodowym przedsiębiorstwem inżynieryjnym, które opracowuje, produkuje i sprzedaje maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego. Klientami są tartaki, celulozownie  a także producenci biomasy na całym świecie.

Jakości BRUKS jest gwarancją unikalnej wydajności !

Komatsu Forest AB logoKomatsu Forest AB (dawniej Valmet AB) jest producentem maszyn leśnych oraz pionierem mechanizacji w leśnictwie. Pasja, najnowsze technologie, gruntowne rozumienie businessu, nieustanne rozwijanie produktów które są jeszcze bardziej produktywne, ergonomiczne i przyjazne środowisku zwiększa Wasze możliwości w przemyśle leśnym. Komatsu Forest jest częścią korporacji Komatsu.

Log Max AB logoLog Max AB to szwedzka firma, która projektuje i produkuje maszyny leśne od 1980 roku. Od 1988 roku główną linią produktów zostały głowice, urządzenie obala drzewo, okrzesuje i tnie do pożądanej długości. Głowica harwesterowa jest narzędziem, które są montowane na różnych nośnikach takich jak ciężkie traktory rolnicze i leśne, koparki a przedewszystkim profesjonalne maszyny leśne takie jak harwester.

Siedziba Log Max AB, znajduje się w Grangärde, w samym sercu Szwecji. W kilku budynkach znajduje się dział projektowania i rozwoju, linia produkcyjna oraz główne biuro sprzedaży. Główny magazyn części zamiennych, które dostarczane są wszystkim dystrybutorom znajduje się w tej smej miejscowości.

Dziś Log Max AB produkuje blisko 400 głowic rocznie, z czego ponad 70 procent jest eksportowane. Największe rynki eksportowe to Ameryka Północna, Ameryka Południowa i Rosja. Głowice Log Max pracują w ponad 30 krajach na całym świecie.

vimek ab logoVimek oferuje unikalne produkty, które czynią tę firmę liderem na rynku, jeśli chodzi o lekkie maszyny leśne. Początki spółki sięgają przełomu 20 wieku. Wykwalifikowani projektanci i inżynierowie dołożyli wszelkich starań aby maszyny były solidne, niezawodne, ekonomiczne oraz łatwe w eksploatacji.